Mládí v hajzlu I.: Mladík v odboji C.D. Payne

ISBN: 9788072171118

Published:

Paperback

192 pages


Description

Mládí v hajzlu I.: Mladík v odboji  by  C.D. Payne

Mládí v hajzlu I.: Mladík v odboji by C.D. Payne
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 192 pages | ISBN: 9788072171118 | 3.32 Mb

Deník Nicka Twispa bývá přirovnáván k Salingerovi a Fieldingovi a sklidil uznání a potlesk už při svém prvním vydání. Trilogie (původně měl rukopis 1100 stran) o dospívání ďábelsky inteligentního, předčasně vyspělého čtrnáctiletého kluka z OaklanduMoreDeník Nicka Twispa bývá přirovnáván k Salingerovi a Fieldingovi a sklidil uznání a potlesk už při svém prvním vydání. Trilogie (původně měl rukopis 1100 stran) o dospívání ďábelsky inteligentního, předčasně vyspělého čtrnáctiletého kluka z Oaklandu je podmanivé čtení.

Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou intelektuálku v Ukiahu. Když se jeho rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovectvím, gulagem školství, soutěživým otcem a počínající plešatostí.

V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít afektovaného debila Trenta Prestona, svého soka v lásce. Paradoxně na této cestě nachází především obecnou radost ze života a soucit - obojí velmi nakažlivé! Až budete číst tento komický epos -náctileté úzkosti, buďte připraveni smát se nahlas. Doporučujeme všem, kteří někdy přežili dospívání.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Mládí v hajzlu I.: Mladík v odboji":


hk-laws.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us